Arama
US Dollar
Türkçe
TÜM KATEGORİLER
  Menu Kapat

  Makyaj Aksesuarlar

  Hangi Makyaj Fırçası Ne İşe Yarar

  Fondöten ve allık sürmek için kullanılır. Eğer ten makyajınızın daha doğal durmasını istiyorsanız seyrek kıllı fırça tercih etmenizde fayda var. Bu fırçaların her biri, farklı makyaj ürünlerinin, yüzük farklı bölgelerine rahatlıkla uygulanabilmesi amacı ile üretilmektedir.

  C şekline sahip fırçalar genellikle kapatıcı fırçası olarak kullanılmaktadır. Fondöten uygulaması öncesinde, kapatıcının yüze daha rahat uygulanmasını sağlamaktadır. Orta kalınlıkta ve orta derece sertliğe sahip fırçalar fondöten uygulamasında kullanılırken, yumuşak ve küt kıllı fırçalar pudra uygulamasına uygun olmaktadır. Eğimli ve kesik uçlu fırçalar allık uygulamasında keskin hatlara vurgu yapmak için ideal ürünler arasında yer alırken, aplikatörler hem far uygulamalarında hem de ruju sabitleme amacı ile tercih edilmektedir.

  Göz makyajının kurtarıcıları ise gölge fırçalarıdır. Oldukça ince yapıda olan bu fırçalar, far sürmek ve yaymak için tercih edilmektedir. Daha gölgeli bakışlar elde etmek için kullanılan bu fırçalar, birden fazla rengin birbirine eşit oranda karışmasını sağlamaktadır. Sert, ince ve ucu eğimli fırçalar ise eyeliner çekme işlemini kusursuz hale getirmektedir.

   

  Olarak görüntüle Izgara Liste
  Göre sırala
  Makyaj Süngeri
  Pudra Pomponu 8,5 Cm
  Kirpik Kıvırıcı

  Kirpik Kıvırıcı

  Eleganza Kirpik Kıvırıcı, gözün güzelliğini vurgulamak için tasarlanmıştır. Basit “sıkıştır ve çek” hareketi ile kirpikleri kaldırır, kıvırır ve belirginleştirir.
  $2.70
  Makyaj Fırça Seti 7 parça

  Makyaj Fırça Seti 7 parça

  Set 7 farklı fırçadan oluşuyor. Pudra fırçası, allık fırçası, göz farı aplikatörü ve kirpik/kaş tarama fırçası bulunan bu fırça seti ile makyaj yapmak çok daha pratik bir hale gelecek.
  $6.86
  Makyaj Aynası 15 cm
  Yukarı