Поиск
Турецкая лира
Русский
ВСЕ КАТЕГОРИИ
  Меню Close

  Зеркала и Ключницы

  Duvar Aynası Modelleri

  Duvar aynası modelleri arasında popülerlik kazanmaya başlayan parçalı aynalar ise duvara özel bir yapıştırıcı ile yapışan aynalar olarak ortaya çıkıyor. Biçimleri ile dekoratif aksesuarlar olarak çokça tercih edilen parçalı aynalar, değişen temaları ile yatak odalarından mutfaklara kadar birçok alanda kullanılabiliyor. Parçalı aynalara benzer biçimlere sahip olan kırılmaz aynalar da tercihler arasında öne çıkıyor. Cam malzemeden üretilmemiş olduğu için kırılmayan ve kenarları da keskin olmayan aynalar, çocuk odalarında güvenle kullanılabiliyor. Estetik tasarımları ile öne çıkan diğer bir ayna modeli ise varaklı aynalar oluyor. Şık motiflerle süslü tasarımları ve gösterişli renklere sahip çerçeveleri ile benzer modellerden ayrılan aynalar arasında duvara asılacak orta boy ürünler ve küçük ebatlı masa aynaları bulunuyor. Şık çerçeveleri ile hem dekoratif objeler hem de makyaj aynası olarak kullanabilen varaklı masa aynalarından antik çerçeveye sahip ürünleri, resim çerçevelerinin yanına koyabilir; üçlü setler hâlindeki varaklı aynaları ise duvara asabilirsiniz.

  Duvar Aynası Fiyatları

  Modelleri değişen duvar aynaların fiyatları da farklılık gösteriyor. Büyük ebatlı dekoratif tasarıma sahip ayna çeşitlerinde özellikle belirli dekor anlayışlarına hitap eden çerçeveli aynalar, farklı fiyatlara sahip oluyor. Dekoratif amaçlı olarak salonlarda ya da geniş antrelerde kullanıma uygun olan ürünlerin tasarımları ile birlikte değişen fiyatlarını da özellikleriyle birlikte inceleyebilirsiniz. Çerçeveli ayna modelleri arasında yer alan boy aynası biçimindeki ürünlerin etiketleriyse kaliteleri ile orantılı oluyor. El yapımı deri kaplama çerçeveli aynalar, fiyat açısından diğer ürünlerden ayrılıyor. Daha sade tasarıma sahip düz çerçeveli boy aynaları ve desenli kanvas aynalarsa daha mütevazı sayılabilecek fiyatlar ve farklı renk seçenekleri ile sunuluyor.

  Orta ebatlı dekoratif duvar aynası fiyatları, ürün modeli ile paralel olarak belirleniyor. Antre ya da salonda dresuar üzerine asılmak için tasarlanmış altın ya da gümüş yaldızlı çerçeveli ürünler de çeşitli fiyatları ile her zevke hitap ediyor. Üçlü setler halinde satılan ya da orijinal biçimleri ile dikkat çeken aynalar ile çok parçalı yapıya sahip olan ve temaları ile değişiklik gösteren ürünler, tasarımlarına uygun fiyatlarla sunuluyor. Farklı dekor anlayışlarına hitap eden ve her zevke uyan çok çeşitli modellerdeki duvar aynalarını inceleyerek evinize uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz.

  Сортировать по
  Dekoratif Ahşap Eskitme Ayna
  Kare Metal Ayna
  Eskitme Metal Ayna
  Dekoratif Metal Ayna Kafes
  Karemo Ayna Siyah
  Ferforje Askılı Ayna Eskitme Beyaz
  Kubbe Şeklinde Eskitme Metal Ayna 61 x 112 Cm
  Metal Ayna
  Oymalı Kapılı Ahşap Ayna Eskitme Kırmızı
  Oymalı Kapılı Ahşap Ayna Eskitme Beyaz
  Ferforje Ayaklı Boy Aynası Eskitme Sarı
  Kırmızı Ayna
  Metal Boy Aynası Eskitme Mavi
  Metal Boy Aynası Eskitme Kırmızı
  Metal Boy Aynası Eskitme Beyaz
  Karemo Ayna Ceviz
  Beyaz Eskitme Ahşap Ayna
  Dikdörtgen Ahşap Eskitme Ayna 62 x 109 cm
  Oymalı Dar Ahşap Ayna
  Изображение Прямоугольное Зеркало в Деревянной Раме QJB11649
  Ferforje Askılı Ayna Eskitme Sarı
  Ferforje Askılı Ayna Eskitme Mavi
  Metal Boy Aynası Eskitme Beyaz
  Metal Ayna Eskitme Mavi
  Duvar Dekoru Qjb12013
  Kafes Şeklinde Dekoratif Ayna Turuncu
  Metal Anahtarlık Eskitme Kırmızı
  Metal Anahtarlık Eskitme Sarı
  Metal Anahtarlık Eskitme Mavi
  South Park Anahtarlık Kep

  South Park Брелок для Ключей 09464

  South Park Брелок для Ключей, Доступен в 3 Вариантах
  12,84 ₺
  Makyaj Aynası 15 cm