Поиск
Турецкая лира
Русский
ВСЕ КАТЕГОРИИ
  Меню Close

  Аксессуары для макияжа

  Hangi Makyaj Fırçası Ne İşe Yarar

  Fondöten ve allık sürmek için kullanılır. Eğer ten makyajınızın daha doğal durmasını istiyorsanız seyrek kıllı fırça tercih etmenizde fayda var. Bu fırçaların her biri, farklı makyaj ürünlerinin, yüzük farklı bölgelerine rahatlıkla uygulanabilmesi amacı ile üretilmektedir.

  C şekline sahip fırçalar genellikle kapatıcı fırçası olarak kullanılmaktadır. Fondöten uygulaması öncesinde, kapatıcının yüze daha rahat uygulanmasını sağlamaktadır. Orta kalınlıkta ve orta derece sertliğe sahip fırçalar fondöten uygulamasında kullanılırken, yumuşak ve küt kıllı fırçalar pudra uygulamasına uygun olmaktadır. Eğimli ve kesik uçlu fırçalar allık uygulamasında keskin hatlara vurgu yapmak için ideal ürünler arasında yer alırken, aplikatörler hem far uygulamalarında hem de ruju sabitleme amacı ile tercih edilmektedir.

  Göz makyajının kurtarıcıları ise gölge fırçalarıdır. Oldukça ince yapıda olan bu fırçalar, far sürmek ve yaymak için tercih edilmektedir. Daha gölgeli bakışlar elde etmek için kullanılan bu fırçalar, birden fazla rengin birbirine eşit oranda karışmasını sağlamaktadır. Sert, ince ve ucu eğimli fırçalar ise eyeliner çekme işlemini kusursuz hale getirmektedir.

   

  Сортировать по
  Makyaj Süngeri

  Makyaj Süngeri

  31,41 ₺
  Pudra Pomponu 8,5 Cm
  Kirpik Kıvırıcı

  Щипцы для Завивки Ресниц

  Щипцы для завивки адаптированы для всех форм и размеров ресниц. Они помогут Вашим ресницам быть идеально закрученными в течение дня без эффекта сгибания.
  18,56 ₺
  Makyaj Fırça Seti 7 parça

  Набор Кистей для Макияжа 7 шт

  Набор состоит из 7 различных кистей: для пудры, румян, бровей/ресниц, теней.
  47,13 ₺
  Makyaj Aynası 15 cm